15 Temmuz! Bir gece üç galibiyet

15 Temmuz 2016 günü ülkemiz; asırlarca adını unutturmayacak bir ihanete ve bu ihanete karşı gösterilmiş cesarete şahitlik etmiştir. Tapınak Şövalyelerinin İslam dinine saldırıları ve Tapınakçıların oluşturduğu yapay Müslümanların ülkemizin varlık ve bütünlüğüne yaptığı saldırı, milletimizin feraset ve cesaretiyle yerle bir edilmiştir. 15 Temmuz 2016 günü dünyayı karanlığa sürüklemek isteyenler için bir mağlubiyetken, dünyayı ve insanlığı aydınlığa çıkartmak isteyenler için zaferler zinciri olmuştur. Zaferler diyorum çünkü bu zafer sadece siyasi bir zafer değil aynı zamanda ekonomik ve dini bir zaferdir de…

15 Temmuz Siyasi Zaferi

Bu yakıcı ve karanlık gecede abdestlerini alıp sokaklara dökülen binlerce vatansever, demokrasi ve özgürlüğünü hain ellere teslim etmemek için canlarını ortaya koymuşlar; tanklara, uçaklara karşı tırnaklarını bir aslan pençesi gibi kullanarak zafer kazanmışlardır. Bu zafer Siyonistlerin, Tapınak Şövalyelerinin yüzlerce yıllık bir planını boşa çıkartmıştır. O gece hainler milletimizin kolay lokma olmadığını bir kez daha anlamışlardır. Tabi ki her zaman milletimizin birlik ve beraberliğine zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklardır. Biz bu konuda tedbirimizi alıp, takdiri Allah’a (Celle Celaluhu) bırakmalıyız.

15 Temmuz Ekonomik Zaferi

Hain gecede abdestini alıp sokaklara dökülen binlerin yanı sıra bankalardaki dövizlerini bozdurup mağazalara, otomatik para makinelerine koşanlarda olmuştur. Bu kişilerin bir kısmının yüreğinde; “Erdoğan’dan kurtulduk” mutluluğunun varlığı, ihanetin ne denli büyük olduğunu gösteriyor bizlere… Bilmeden bankalardaki dövizlerini bozduranlar 15 Temmuz askeri darbe girişiminin başarısız olmasıyla Tapınakçıların devreye sokacakları B planı olan ekonomik yaptırıma karşı tedbir oluşturmuştur. Dövizlerin Türk Lirası’na dönmesi ve birkaç gün içinde Türk Lirası karşısında değerinin artmasıyla tekrar dövize dönüş sağlanamamış, piyasada Türk Lirası artmış ve Türk Lirası dünya piyasasında daha fazla söz sahibi olmaya başlamıştır. Birçok firma döviz üzerinden yaptığı ticaretten vazgeçerek Türk Lirası üzerinden ticaretlerine devam etmişlerdir. Bu sayede piyasada Türk Lirası dönmeye başlamış; o gece hainler farkında olmadan “Al, ver ekonomiye can ver” ekonomi politikasına yardımcı olmuşlardır.

15 Temmuz Dini Zaferi

Belki de kazanılmış en önemli zafer bu zaferdir… Binlerce yıllık bir intikamı alma ateşiyle kavrulan Tapınakçı hainler; İslam’ın son halifelik kalesinin egemenliğini ellerine almak için sahte Müslümanlar oluşturdular. Bu oluşum için 40 yıl sabırla beklediler ta ki 15 Temmuz 2016 gününe kadar… Artık zamanın geldiğini düşünüp; Ayasofya’da tekrar çanların çalmasını dileyen hainler böylesine büyük bir imanla karşılaşacaklarını hiç düşünmemişlerdi. Çünkü bu 40 yıl boyunca milletin çözülmesi için ellerinden geleni yaptılar, her psikolojik savaşı uyguladılar. “Artık darbe mi kaldı!” söylemleriyle insanları darbe olma ihtimalinden uzak tutmak ve tedbir almalarını engellemek istediler. “Şimdiki gençlerden adam olmaz” safsatasıyla gençlerin iradelerini kırmaya çalıştılar. Bunlarla da yetinmediler; önce türbanlı kadına sokakta içki içirdiler, porno filmlerinde kadınları türbanlı gösterdiler sonra da “Dindarlar böyle işte” dediler. Sahte hocalar çıkartıp hocaların sapık hayatlarını övdüler. “Dindar olabilirsin ama bunu sende yapabilirsin, her şey günah olmaz ki…” mesajı vermek istediler. “Hadisler yalan” diyerek halkı ilmi münakaşalara düşürmeye ve bölmeye çalıştılar. Dünyanın her yerinde “Müslümanlar terörist” dediler fakat hep Müslümanları öldürdüler. Oysa terörist dediği Müslümanlar kaç tane Hıristiyan, kaç tane Yahudi’yi öldürdü? Bu hainlerin psikolojik oyunlarına, yürüttükleri psikolojik harekâtlara karşı uyanık olmalıyız.

Peygamber efendimiz (Sallahu Aleyhi ve Sellem) bir hadisinde şöyle buyuruyor: “Müslüman bir delikten iki kere ısırılmaz.” Bu güzel öğüdü aklımızın bir köşesinde her zaman tutmak dileğiyle…

16/07/2017
Engin Dinç

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.