İçerik Yazarlığı

MARKANIZI ZİRVEYE TAŞIYACAK ÖZGÜN İÇERİK YAZARLIĞI HİZMETİ

Markaları internette ilk sıraya taşımak hiç de kolay değil, bunun için çoğu zaman Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına on binlerce lira reklam ücreti vermek gerekebilir. Fakat lider olmak için reklam vermek de yetmez. Web sitenizin arama motorunun ilk sayfasında gösterilmesini sağlayacak algoritmal web çalışmasına Search Engine Optimization (SEO) denir. Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO sayesinde optimizasyonu en iyi olan siteler arama motorunda ilk sayfada görünür. Optimizasyon sağlanmasının birçok kriteri vardır fakat bunun en etkilisi özgün içeriktir. Arama motorları internet sayfalarını incelerken yazıların ve görsellerin daha önce başka sitelerde kullanılmış (kopya) olup olmadığını kontrol eder ve kopya içerikli siteleri arka sıralara itmekle kalmaz, bazen tamamen arama sonuçlarında gösterimine engel (ban) de koyabilir. Markanızın bilinmesini ve internet sitenizin arama motorlarında ilk sırada görünmesini istiyorsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili özgün, net ve açıklayıcı metinlere yer vermelisiniz. Yılların verdiği tecrübe ve adını zirveye yazdırmanın güveniyle sizlere içerik yazarlığı konusunda da en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İÇERİK YAZARLIĞI NEDİR?

Kalemi kuvvetli, zamanı en etkili şekilde değerlendiren, akademik donanıma sahip yazarlarımız marka, hizmet ve ürününüz ile rakipleriniz hakkında Türkiye ve dünya piyasasında araştırma yaparak, müşterilerinize en etkili tanıtımı yapacak yazıları yazarlar. Yazılar içerik yazarı, uzman editörler ve sizin kontrolünüzden geçtikten sonra internet sitenizde yerini alır. Yazının sitenizde yer almasıyla arama motorları sitenizi benzersiz olarak işaretleyerek sorgulama sonuçlarında ilk sayfada yer verecektir.

İÇERİK YAZARLARIMIZ HANGİ KONULARI YAZABİLİRLER?

Tamamı akademik donanımlı, köşe yazarı ve kitap yazarlığı da yapan yazarlarımız akıllara gelecek her konuda yazıyı en kısa zamanda yazabilirler. Yazılarında kullanıcıların arama yapacağı her türlü soru cümlesi ve kelimeye de yer vererek SEO açısından fark yaratmaktadırlar. İnsanlar aramak istedikleri cevabı sizin internet sitenizde bulacaklar… Sitenizin ziyaret sayısındaki artış bir süre sonra sizi ilk sıraya sabitleyecek ve piyasanızdaki en kaliteli marka olarak lider olacaksınız.

İÇERİK YAZARLARIMIZIN ÇALIŞMA STRATEJİSİ NASILDIR?

Öncelikle markanızla ilgili, ürün ve hizmetleriniz hakkında sizden bilgi alındıktan ve nasıl bir hizmet istediğinizin tespiti yapıldıktan sonra aynı veya benzer ürün ve hizmetlerin ticaretini yapan yerli ve uluslararası şirketler ve müşteri yapıları incelenir, istatistik çıkartılarak hitap edilecek kitle belirlenir. Sonrasında konular kategorize edilerek tek tek yazılmaya başlanır. Yazıların her birinin SEO’nun diğer kriterlerine uygun ve arama motorlarının istediği formatta olmasına özen gösterilir. Yazılar, yazım işlemi tamamlandıktan sonra tekrar okunur ve revizyon yapılır daha sonra ise içerik editörüne gönderilir. İçerik editörü yazıları tekrar okur, SEO uyumu ve kopya içerik kontrolünü de yaptıktan sonra yazılar okumanız ve onay vermeniz için size gönderilir. Yazı içerisinde teknik kelimeler tarafınızdan dilendiği gibi değiştirilebilir. Yazı hem sizce hem de bizde gerekli olgunluğa ulaştırıldıktan sonra internet sitenizde yayımlanır. Arama motoru uyum testinden rahatlıkla geçen yazı internet sitenizin ilk sıralarda görünmesini sağlayacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

SEO Nedir?

Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olan Search Engine Optimization olarak açımı yapılan SEO, Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarının algoritmasından faydalanarak internet sitesinin aramalarda ilk sıralarda gösteriminin sağlanması ile sonuçlanan bir dizi işlemler bütünüdür.

İçerik Yazısı Ne Demektir?

Marka, ürün ya da hizmetler hakkında uzman kişiler tarafından SEO uyumlu yazılan ve internet sitelerinin arama hizmetlerinde ön sıralarda gösterilmesi ve kullanıcıların konu hakkında bilgi edinmesini sağlayan yazılardır.

İçerik Yazarlığı Ne Demektir?

Arama motorlarının internet sitesini doğru optimize edebilmesi için özgün ve nitelikli yazılar yazma donanımına ve akademik yeterliliğe sahip yetkin ve araştırmacı kişilerdir.

Kimler İçerik Yazarlığı Yapabilir?

Herkes yapamaz. Sadece akademik yeterliliğe sahip, konular hakkında yetkin, araştırmacı, yazarlık tecrübesi olan ve yüksek memnuniyet düzeyine sahip kişiler içerik yazabilirler.

Özgün İçerik Neden Önemlidir?

Arama motorları arama-sonuç algoritmalarını her geçen gün daha yetkin, daha karmaşık hale getiriyor. Arama motorlarının aranan herhangi bir kelimede ilgili siteleri ön sıraya çıkarması için siteden kendisinin bu konuda yetkin olduğunu ispat etmesini bekliyor. Bu sebeple de sitede yer verilen yazıların özgün olup olmadığını, yazılanların doğru cevaplar verip vermediğini tespit ediyor. Sürekli doğru cevaplar veren özgün içerikler üreten siteleri benzersiz kabul ederek arama sonuçlarında ilk sırada gösteriyor. Bu nedenle özgün içerik üretmek SEO için son derece önemlidir.

İçerik Yazdırmak Çok Pahalı Mıdır?

Kaliteli, SEO uyumlu, nitelikli içerik yazdırmak paha biçilemez fakat biz sizlere bu hizmeti, en uygun fiyatla sunuyoruz. Nitelikli yazar ekibimiz, sitenizi benzersiz kılacak metinleri en uygun fiyata üreterek sizlere sunuyorlar.

Hangi Konuda İçerik Yazılabilir?

Hangi ürün ve hizmete sahip olursanız olun, konuyla ilgili akademik yeterliliğe sahip yazarlarımız siz ve rakipleriniz hakkında piyasa araştırması yaparak kendilerine çıkarttıkları istatistikler çerçevesinde yazılarını yazarak hizmetinize sunarlar. Yazarlarımız size her konuda yazı üretebilir.

Haber Metni Yazdırabilir Miyim?

Ürün ve hizmetiniz hakkında haber değeri olan proje ve etkinlikler son derece etkili, haber yazım kurallarına uygun olarak yazılarak ajanslara haberleriniz gönderilir.

Sadece Türkçe Mi Yazdırabilirim?

Hayır, başta İngilizce, Arapça, Almanca olmak üzere Çince, Rusça, İspanyolca, İtalyanca ve aklınıza gelebilecek tüm dillerde hatta Göktürkçe gibi kullanılmayan dillerde dahi yazılar yazdırabilirsiniz.

HEMEN ENGİN DİNÇ’E MESAJ GÖNDER